Ta strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś OK!

CENNIK

Rabat 20% na pierwszą sesję, wystarczy zasubskrybować nasz kanał na i polubić 3 filmiki :-)

1. SESJE INDYWIDUALNE

 • LIFE COACHING  Sesja - 150,00 PLN. Wykupując z góry pakiet 10 sesji otrzymujesz jedną sesję gratis, oszczędzasz 150,00 PLN.

 • COACHING KARIERY Sesja - 170,00 PLN. Wykupując z góry pakiet 10 sesji otrzymujesz jedną sesję gratis, oszczędzasz 170,00 PLN.
 • PSYCHOTERAPIA SESJA- 150 PLN - wykupując z góry pakiet 20 sesji, otrzymujesz jedną sesję gratis, oszczędzasz 150,00 PLN

  Sesje odbywają się w gabinecie we Wrocławiu lub on-line za pomocą komunikatora skype lub telefonu.

2. COACHING BIZNESOWY

Sesja godzinna - 200,00 PLN.

Indywidualny coaching związany z biznesowym rozwojem firmy. Kierowany do właścicieli firm, prezesów, członków zarządu, osób prywatnych na menadżerskich stanowiskach, które zgłaszają się na coaching samodzielnie, z własnej inicjatywy i na własne potrzeby, czyli nie są to osoby oddelegowane przez pracodawcę i omijane są formalności jakie należy spełniać kiedy na coaching wysyła korporacja (o coachingu korporacyjnym poniżej).

Nawet najwięksi Prezesi, nie są w stanie efektywnie działać w pracy, jeśli coś wewnątrz nich nie jest poukładane. 

Kliknij by dowiedzieć się więcej o coachingu biznesowym.

 

3. COACHING KORPORACYJNY

Cena ustalana jest indywidualnie, zależna m.in. od ilości zleceń. Przy zleceniu na jedną osobę, cena wynosi 250 brutto za sesję w gabinecie lub online. Inne zlecenia ustalane są indywidualnie.

Proces Corporate Coaching może składać się z następujących elementów:

 • Przedstawienia oferty.
 • Spotkania zapoznawczo - kontraktowego.
 • Zawarcia kontraktu ze zleceniodawcą/ osobą delegującą na coaching.
 • około 8-12 sesji/spotkań coachingowych, w ramach jednego procesu coachingowego.
 • Przeprowadzenia kwestionariusza oceny kompetencji coachowanego pracownika.
 • Raportów - krótkich i rzeczowych, nie poruszających spraw prywatnych pracownika.
 • Spotkanie podsumowujące proces coachingowy ze zleceniodawcą.

Sesje odbywać się mogą: - w siedzibie Klienta (przy większej ilości zleceń); - w gabinecie we Wrocławiu, albo on-line za pomocą komunikatora skype lub telefonu.

 

4. SZKOLENIA

Ceny ustalane indywidualnie

W oparciu o realne i indywidualne potrzeby klienta/zleceniodawcy opracujemy i dostosujemy odpowiedni plan szkolenia uwzględniający narzędzia i metody, które pozwolą na osiągnięcie zamierzonych celów. 

Wszystko, co Państwo otrzymują jest dostosowane do Państwa przedstawionych potrzeb. 

Dokładamy wszelkich starań by każdy uczestnik szkolenia, mógł wyjść ze szkolenia/warsztatów z poczuciem osiągnięcia kolejnego stopnia samorozwoju. 

 

  

biznes coaching wrocław, coaching korporacyjny

 

 

Anna Drabek coach ICF

Anna Drabek Coach ACC, psychoterapeuta

od 2006r. zajmuje się branżą szkoleniową w trakcie swojej kariery realizowała liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. współpraca w zakresie szkoleń z: Fortis Bank S.A., LEGO Polska Sp. z o.o., Career Expo, Panek S.A., MoneyWay.pl, uczelniami wyższymi jako wykładowca.

Przeprowadziła setki sesji. Posiada Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach.

Autorka wielu programów rozwojowych, występuje jako ekspert dla magazynów m.in.: Onet Biznes, Na Temat, Firmer. Przyszła autorka książki: „Ja tzn. Kto?”.

Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Rozumiem też jakie tkwią w nas mechanizmy obronne, i jak ciężko je  przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.”    Anna Drabek 

Zapisz