Ta strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś OK!

coach, coaching, w czym może pomoc coach, life coaching

                                                                                   i wiele wiele innych ... 

COACH to inaczej TRENER OSOBISTY

Dzięki pracy z coachem klient ustala konkretne cele, w pełni świadomie podejmuje trafne decyzje z których czerpie satysfakcje. Czuje się pewniejszy, stabilniejszy, zmotywowany, szczęśliwszy, wiedzący dokąd i po co zmierza,  ... . 

 

COACHOWIE PRACUJĄ Z:

 

 

DLA CIEBIE!

Zostaniesz wysłuchany, uszanowany, pokierowany w procesie, zadziwisz sam/(a) siebie :)! Dzięki pracy ze mną ustalisz konkretne cele, będziesz podejmował trafne decyzje z których będziesz czerpać satysfakcję. Poczujesz się: pewniejszy, stabilniejszy, zmotywowany, szczęśliwszy, wiedzący dokąd i po co zmierzasz... . 

"Jesteś OK" :)), ponieważ lubię i szanuję osoby mające odwagę i gotowość zmierzyć się z tym co im przeszkadza. 

 

COACHING - styl pracy trenera osobistego. Jest to proces dążący do przemieszczenia klienta z jednego miejsca w drugie lepsze/pożądane (np. ze stanu "nie wiem co robić dalej" na stan "wiem, co chcę robić dalej"). Najpierw tę metodę zaczęto stosować u sportowców, po to by uzyskiwali lepsze wyniki, gdyż okazało się że najwięcej siły jest w naszym umyśle, a nie w mięśniach.  Proces coachingowy polega na zdiagnozowaniu problemu, doborze odpowiednich narzędzi (ćwiczeń), pokonaniu oporów i wypracowaniu metod i rozwiązań dopasowanych do klienta. Coach pracuje na zasobach i wartościach jakie klient posiada. Profesjonalny Coaching jest szybki (do 10 spotkań) i efektywny, to jedno z najskuteczniejszych narzędzi rozwoju osobistego i zawodowego.

  

CEL COACHINGU:

coaching Wrocław, brak mi sił, brak motywacji, nie mogę osiągnąć celu.

  • dobro klienta,
  • zmiana,
  • rozwiązywanie problemu,
  • dokonanie wyboru,
  • budowanie motywacji, 
  • wzrost efektywności,
  • proces doskonalenia pod okiem coacha (trenera),
  • zmiana stanu niesatysfakcjonującego na satysfakcjonujący.

także:

inspiracja, wspieranie i towarzyszenie, rozumienie, prowokacja, jasność celu, szacunek, praca nad zmianą, kibicowanie, dobre intencje, ćwiczenia, wiara w klienta, poufność.

   

ETAPY COACHINGU:

etapy coachingu, coaching wroclaw, coaching jak wyglada

 

Dobry coach wrocław, coaching wrocław