Ta strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś OK!

 COACHING online (skype, telefon)

 

Prowadzę również, z powodzeniem, coaching przez skype lub telefon. Z tej formy komunikacji najczęściej korzystają klienci mieszkający poza granicami naszego kraju. Prowadziłam już sesję dla Polaków mieszkających w Anglii, Irlandii, Kanadzie, Norwegii, Szwajcarii, USA itp.

Mimo iż sama nie byłam na początku przekonana do tej formy prowadzenia sesji, okazało się, że się świetnie sprawdza. Mój pierwszy "skypowy" klient z Krakowa wręcz namówił mnie na sesję za pomocą telefonu, oznajmił mi, że w Ameryce Północnej jest to jedna z najczęstszych form komunikacji między klientem a coachem, więc i my powinniśmy spróbować. Jestem mu wdzięczna za to, bo za jego namową wyszłam ze swojej własnej strefy komfortu :-).

 

COACHING On-line dla klientów indywidualnych i biznesowych, koszty sesji są dokładnie takie same jak sesji standardowych.

Jeżeli polubisz Jesteś OK i przynajmniej 3 posty (ciekawe dla Ciebie) na  zyskasz 20% rabatu na pierwszą sesję coachingową :)

 

REFERENCJEcoaching wrocław, Anna Drabek coach Wrocław, dobry i tani coach Wrocław, Anna Drabek coaching, Anna Drabek szkolenia


 kliknij tu po więcej

 

 

 

coach wrocław, coaching, dobry coach,