Ta strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś OK!

 

Anna Drabek , coach Wrocław , dobry i tani coach Wrocław , Anna Drabek coachingAnna Drabek
szkoleniowiec, coach, psychoterapeuta  

DLA CIEBIE - z doświadczenia wiem, że już podczas procesu poczujesz się pewniej i stabilniej. Odczujesz wzrost motywacji, radość oraz skuteczność, będziesz wiedzieć dokąd i po co zmierzasz. Podczas pracy ustalimy konkretne cele, do których będziemy dążyć. 

Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co zawodne. Rozumiem jakie tkwią w nas mechanizmy obronne i jak ciężko je  przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.  

Nazwa "Jesteś OK", ponieważ lubię i szanuję osoby mające odwagę i gotowość zmierzyć się z tym co im przeszkadza w życiu, dla lepszego siebie, satysfakcjonujących relacji, biznesów i innych. 

Anna Drabek
tel. 600-270-449
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

FAKTY biznesowe w 2006 Anna Drabek rozpoczęła pracę  w branży szkoleniowej, doceniania przez Zarząd Spółki już w 2007 została Kierownikiem Działu Szkoleń w CWPE S.A.. W 2010 roku otrzymała propozycję objęcia stanowiska Prezesa Zarządu w spółce szkoleniowej inwestora Rafała Czerkawskiego. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności w coachingu m.in.: poprzez rozumienie celów i misji przedsiębiorstw, motywacji pracowników, konsekwencje w działaniu, a także otwartość i poufność.  

W trakcie swojej kariery realizowała liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. współpraca w zakresie szkoleń z: Fortis Bank S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (EFL), Surfland S.A., MoneyWay.pl, LEGO Polska Sp. z o.o. Współpracuje również z uczelniami wyższymi jako wykładowca Coachingu.

Przeprowadziła ponad 500 coachingów. Posiada Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach. Autorka wielu programów rozwojowych, występuje jako ekspert dla magazynów m.in.: Onet Biznes, Firmer czy LifeHacking.

 

Dowiedz się również: ReferencjeWykształcenie, Szkolenia.

 

DOBRY COACH? Nie mi oceniać, czy dobry ze mnie coach, ale napiszę, że większość klientów, z którymi współpracuję osiąga swoje cele i okazują mi swoje zadowolenie, dzięki czemu czuję satysfakcję z przeprowadzanych sesji i ich efektów. Prowadzę sesje we Wrocławiu, jednakże posiadam również klientów z Krakowa, Poznania czy Warszawy, a także z zza granicy za pośrednictwem internetu. 

 

Ciekawią mnie ludzie, ich historie, relacje z sobą samym i otoczeniem, uwielbiam nowe wyzwania. Cenię praktyczne podejście do klienta. Moje szkolenia mają formę warsztatów (dużo sensowych ćwiczeń :). 

 

Charakteryzują mnie: szacunek do klienta (dlatego JESTEŚ OK), zorientowanie na cel, szybkie efekty, intuicyjność, przedsiębiorczość, temperament i pozytywna energia. Uwielbiam swój zawód, ponieważ w pracy wykorzystuje swoje predyspozycje, które sprawiają mi przyjemność. Obserwując wzrost satsfakcji z życia moich klientów, odczuwam głęboki sens wykonywania zawodu coacha i psychoterapeuty.

 

 

Zapisz