Coaching biznesowy Wrocław - uwolnij pełnię swojego potencjału

Biznes Coaching
Biznes Coaching
Biznes Coaching

Coaching Wrocław to coraz popularniejszy sposób na rozwój osobisty i pracę nad sobą. Z pomocą profesjonalnego coacha klienci mogą zrealizować swój potencjał, znaleźć kreatywne rozwiązania trudnych problemów i odkryć nowe sposoby na osiągnięcie sukcesu. Wsparcie w zakresie rozwoju osobistego pomaga klientom w osiąganiu zarówno krótkoterminowych, jak i długoterminowych celów w ich biznesie.

Ważnym aspektem jest również znalezienie oraz ustalenie Twojej wewnętrznej drogi, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na Twoich: celach, rozwoju osobistym, wybrać swoją misję życiową, czy ustalić swoje przekonania.

Coaching biznesowy – co to jest?

Coaching biznesowy to stosunkowo nowa dziedzina praktyki, która staje się coraz bardziej popularna i której zgłębianie fascynuje także mnie. Jest to usługa oferowana przez trenera biznesu lub praktyka, który specjalizuje się w pomaganiu klientom w osiąganiu celów i sukcesu. Coach biznesowy nie tylko wspiera przedsiębiorców, ale także zapewnia doradztwo dla menedżerów, kierowników i innych specjalistów np. w czasach kryzysu. W przeciwieństwie do psychologów trener biznesu koncentruje się bardziej na osiąganiu celów niż na kwestiach emocjonalnych. Głównym celem mentora jest zapewnienie wsparcia i wskazówek, aby pomóc klientom osiągnąć pożądane rezultaty. Poprzez spotkania coachingowe, coach może pomóc osobom zidentyfikować obszary, w których potrzebują poprawy i opracować strategie pokonywania przeszkód na swojej drodze. 

Business coaching okazał się dla wielu moich klientów skutecznym narzędziem do osiągnięcia sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dodatkowo może on dostarczyć cennego wglądu w obliczu trudnych decyzji lub chwil zwątpienia. Podsumowując, coaching kariery może zapewnić bardzo potrzebne wsparcie w okresie transformacji lub zmian i pomóc jednostkom w osiągnięciu pełnego potencjału w ich dążeniach zawodowych.

Coach biznesowy Wrocław – odkryj sposoby radzenia sobie ze stresem

Trener biznesowy Wrocław jest dużym wsparciem dla każdej osoby, która szuka sposobu na redukcję stresu, poprawę perspektyw zawodowych i lepsze zrozumienie swoich emocji. Z pomocą dobrego coacha można nauczyć się efektywnego zarządzania stresem i lepszego zrozumienia swoich silnych emocji, a także rozwinąć asertywność i poprawić autoprezentację. Dodatkowo trener biznesu Wrocław może pomóc zmotywować Cię do osiągnięcia celów i poczynienia ważnych kroków w Twojej karierze. 

Niezależnie od tego, czy szukasz porady na temat konkretnego projektu, czy po prostu potrzebujesz kogoś, z kim możesz porozmawiać o problemach związanych z życiem zawodowym – coaching biznesowy, który oferuję, może pomóc zapewnić jasność i kierunek. Jeśli czujesz się przytłoczony stresem lub jesteś niepewny co do przyszłości albo chcesz podnieść samoocenę w życiu osobistym i zawodowym, a także udoskonalić swój biznes – to coaching biznesowy we Wrocławiu również jest dla Ciebie. Spotkania dopasowane do Twoich potrzeb i różnorodne szkolenia z komunikacji pomogą Ci w codziennym motywowaniu, doskonaleniu obsługi klienta oraz wspinaniu się po szczeblach kariery.

Biznes coaching Wrocław – skorzystaj z rozmowy z profesjonalnym mentorem

Biznes coaching to idealna opcja dla osób szukających korzyści z rozmowy z profesjonalnym mentorem. Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem, przedsiębiorcą, czy pracujesz w obsłudze klienta, rozmowa z akredytowanym coachem może zapewnić Ci pomoc i porady potrzebne do przeniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Pomoże Ci także podnieść jakości pracy i zwiększy czerpaną z niej satysfakcję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu trener rozwoju osobistego przeprowadza konsultacje menedżerskie i mentoring dostosowany do Twoich konkretnych potrzeb i celów. Profesjonalny mentor, konsultant i life coach dzięki latom doświadczeń pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i osiągnąć swój potencjał w pełni. Korzystaj z korzyści, jaki oferuje coaching i consulting, jeśli chcesz zobaczyć wymierne efekty i cały czas zastanawiasz się – jak mogę lepiej rozumieć moich klientów.

Coaching i mentoring biznesowy we Wrocławiu

Zarówno konsultacje dla biznesu, jak i life coaching mogą być z powodzeniem prowadzone stacjonarnie oraz online w zależności od potrzeb. Jako coach biznesowy pomogę Ci się realizować jako manager, czy na innych stanowiskach, jakie zajmujesz w swojej organizacji/firmie. Moje doświadczenie oraz wspólne rozmowy sprawią, że poczujesz się lepiej i pewniej na co dzień. Sprawdzisz, jakie są Twoje mocne i słabe strony oraz nad czym warto popracować.

Zapraszam Cię do kontaktu, mogę Ci pomóc w osiągnięciu zadowolenia zawodowego. Działam w trybie sesji indywidualnych, a także prowadzę szkolenia dla firm. Do zobaczenia 🙂

Biznes Coaching
Biznes Coaching
Biznes Coaching
Biznes Coaching
Biznes Coaching

Co możesz w sobie wypracować?

Biznes Coaching

Polepsz swoje relacje z zespołem i klientami

Rozpoznaj swoje umiejętności w zakresie budowania i poprawiania relacji.

Biznes Coaching

Stań się przywódcą, za którym chcą podążać inni

Zdobądź zestaw narzędzi oraz umiejętności, które sprawią, że zespół będzie za Tobą podążał.

Biznes Coaching

Rozwiń komunikację ze współpracownikami

Dowiedz się jak efektywnie rozmawiać oraz słuchać ludzi, aby poprawić komunikację w firmie.

Biznes Coaching

Zwiększ potencjał sprzedaży w swojej pracy

Doskonal swoje kompetycje w zakresie sprzedaży oraz zwiększ skuteczność w osiąganiu celów.

Biznes Coaching

Wydobądź zasoby potrzebne do budowy silnego biznesu

Nabądź zestaw zasobów, które pomogą Ci budować stabilny i lukratywny biznes.

Biznes Coaching

Wzmocnij pewność siebie i poznaj swoje wartości

Naucz się, jak budować pewność siebie, aby wykorzystywać ją w konkretnych celach.

Biznes Coaching

Czuj się kompletny, na zewnątrz oraz w środku

Naucz się doceniać każdy aspekt życia, przez co pozbędziesz się uczucia, "pustki" w życiu.

Biznes Coaching

Odnajdź swoje talenty oraz umiejętności

Podczas coachingu odnajdziesz swoje talenty, które pomogą Ci w przyszłym rozwoju.

Biznes Coaching

Zmieniaj pomysły w realny sukces

Naucz się trzymać swoich planów oraz z nich nie rezygnować, przez co Twoje pomysły zmienią się w sukces.

40% największych firm na świecie korzysta z coachingu

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

Biznes Coaching
Biznes Coaching

Przykładowy proces coachingowy

Każdy coaching ma wyznaczony początek, cele do spełnienia, oraz termin ich realizacji

Nikt nie chce, aby coaching ciągnął się w nieskończoność - nie o to w nim chodzi. Wychodzę z założenia, iż najbardziej efektywnym sposobem, jest z samego początku wyznaczenie naszych celów do spełnienia, oraz termin realizacji, tak aby na bieżąco można było kontrolować postępy.

Oto przykładowy proces:

01.

Przedstawienie oferty.

02.

Spotkanie zapoznawczo – kontraktowe.

03.

Zawarcie kontraktu ze zleceniodawcą/ osobą delegującą na coaching.

04.

Proces coachingowy, 8-12 sesji/spotkań coachingowych, w ramach jednego procesu coachingowego.

05.

Przeprowadzenie kwestionariusza oceny kompetencji coachowanego pracownika.

06.

Raporty – krótkich i rzeczowych, nie poruszających spraw prywatnych pracownika.

07.

Spotkanie podsumowujące proces coachingowy ze zleceniodawcą.

* Sesje odbywają się w siedzibie Jesteś OK.

Biznes Coaching
Biznes Coaching
Biznes Coaching
Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.

Postaw na rozwój swojej firmy już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

Biznes Coaching
Biznes Coaching
Biznes Coaching