JestesOK

Coaching kariery

kreski
kreski

Praca, która przynosi satysfakcję jest możliwa!

Coaching kariery to proces, podczas którego uświadomisz sobie, iż praca, która przynosi satysfakcję to nic trudnego. Postaramy się odnaleźć Twoje ukryte talenty oraz predyspozycje zawodowe, które pozwolą Ci rozwinąć swoje życie zawodowe.

Proces ten nie tyczy się tylko młodych osób próbujących zdobyć doświadczenie, ale również biznesmenów, którzy chcą zmienić coś w swojej ścieżce zawodowej albo życiu osobistym.

Twoje życie może być takie, jakie samemu je stworzysz

Coaching kariery to proces, w którym podejmiesz przemyślane decyzje, w jakimi kierunku w życiu chcesz kroczyć. Pamiętaj, sam kreujesz swoją rzeczywistość, czasem potrzebujesz tylko, aby ktoś Cię naprowadził.

Aby wyniki były jeszcze lepsze, dostaniesz „wędkę” zamiast „ryby”. Ja będę Cię asystować, ale to Ty sam przemyślisz swoje predyspozycje, swoje mocne strony czy wizję na przyszłość. Później z wszystkich Twoich przemyśleń wspólnie ułożymy „plan na Twoją przyszłość”.

kreski
kreski

Zmień swoje życie zawodowe już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

kreski
kreski

Jak wygląda proces coachingowy?

Jedna z Amerykańskich Szkół Coachingu „WellCoaches” za pomocą obrazu przedstawia jak działa coaching:


Realne efekty, określone w czasie

Podobnie jak life coaching, proces ten jest określony w czasie. Skonstruowany jest tak, abyś nie musiał długo czekać na efekty. Skierowany jest dla Ciebie jeśli:

01.

Chcesz czuć satysfakcję z wykonywanej pracy,

02.

Chcesz lepiej zarządzać sobą czy zespołem,

03.

Efektywniej realizować objętą ścieżkę kariery,

04.

Podejmować właściwe wybory.

kreski
kreski

Dodatkowo skierowany jest również dla Ciebie, jeśli czujesz się znajomo z chociażby jedną z tych cech:

01.

Pragniesz na własną rękę poprawić styl komunikacji z pracownikami przedsiębiorstwa w którym pracujesz i/lub chcesz być bardziej asertywni.

02.

Chciałbyś poznać swoje mocne strony, poprawić słabsze by być jeszcze lepszym pracownikiem.

03.

Pragniesz świadomie zaplanować swój rozwój zawodowy, zgodny z predyspozycjami, osobowością i innymi.

04.

Masz wątpliwości co do obranej ścieżki zawodowej, w kontekście własnych aspiracji, predyspozycji i sensu.

05.

Stoisz przed decyzjami zawodowymi.

06.

Utraciłeś pracę lub przerwałeś budowę swojej kariery, np. z powodu wychowywania dziecka/podróży/choroby.

07.

Chcesz zwiększyć satysfakcję z pracy.

08.

Wypalajsz się zawodowo.

09.

Rozważasz lub chcesz zmienić pracę lub zawód.

Opinie moich zadowolonych klientów:

Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.

Zmień swoje życie zawodowe już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

kreski
kreski