Coaching online

Coaching Online
Coaching Online
Coaching Online

Coaching online

Prowadzę sesje stacjonarnie w gabinecie we Wrocławiu oraz online, np. przez skype lub WhatsApp.

Mimo iż sama nie byłam na początku przekonana do tej formy prowadzenia sesji, okazało się, że świetnie się sprawdza. Mój pierwszy „skypowy” klient, z Krakowa, wręcz namówił mnie na sesję za pomocą telefonu, oznajmił mi, że w USA jest to jedna z najczęstszych form komunikacji między klientem a coachem, więc i my powinniśmy spróbować. Było to ponad 10 lat temu.
Jestem mu wdzięczna za to, bo za jego namową wyszłam ze swojej własnej strefy komfortu :-).

Następnie czasy Covidowe, zupełnie zmieniły podejście do spotkań online.

COACHING Online dla klientów indywidualnych i biznesowych, mają taką samą cenę jak sesje standardowe w gabinecie we Wrocławiu.

Biznes Coaching

Rozwiń działalność swojej firmy oraz umocnij swoje predyspozycje jako osoba decyzyjna.

Life Coaching

Skupmy się na Twoich najważniejszych tematach życiowych. Znajdź swoją drogę w życiu.

Coaching Kariery

Znajdź satysfakcję w swojej pracy. Odkryj rzeczy, które będziesz robił z przyjemnością.

Umów się na sesję online już dziś!

Skorzystaj z coachingu online! Efekty będziesz mógł wypracowywać z własnego domu!

Coaching Online
Coaching Online

Opinie moich zadowolonych klientów

Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.