Coaching Wrocław

Coaching Wrocław
Coaching Wrocław
Coaching Wrocław

Coaching Wrocław - w czym pomoże trener rozwoju osobistego?​

Trener rozwoju osobistego we Wrocławiu może pomóc Ci osiągnąć Twój pełny potencjał i podjąć konkretne działania w kierunku osiągnięcia celów. Coach będzie Cię wspierać na sesjach jeden na jeden, które są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Poprzez połączenie technik takich jak wyznaczanie celów, autorefleksja i planowanie działań, pomoże Ci określić, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i zyskać pewność siebie. Może również zaoferować praktyczne wskazówki dotyczące poprawy umiejętności komunikacyjnych, aby budowanie relacji było łatwiejsze.

Czym jest coaching i co daje w życiu osobistym i zawodowym?

Coaching to proces pomagania osobom lub grupom poprzez rozwój umiejętności oraz osiągnięciu balansu work-life. Coach pomaga klientowi zidentyfikować obszary wymagające poprawy, stworzyć plan działania dla osiągania celów oraz monitorować postępy w czasie. Rozwojowy coaching to prawdziwy trening interpersonalny – pozwala lepiej radzić sobie w życiu osobistym i zawodowym. Może pomóc osobie uzyskać jasność co do jej wartości, wizji i celów; rozwinąć lepsze umiejętności komunikacyjne; zwiększyć pewność siebie i samoświadomość; zwiększyć motywację; zidentyfikować mocne i słabe strony; nauczyć się skuteczniej radzić sobie ze stresem.

Na czym polega coaching i jak pomaga lepiej poznać siebie?

Coaching to proces budowania potencjału ludzi i redukcji stresu poprzez rozwój samoświadomości i tworzenie planów działania. Różni się od terapii tym, że koncentruje się na teraźniejszości i przyszłości. Coach ACC ICF pomaga ludziom zrozumieć ich obecną sytuację i opracować strategie, jak osiągać lepsze rezultaty.

Coaching może pomóc danej osobie lepiej poznać siebie poprzez eksplorację swoich wartości, przekonań, motywacji, mocnych i słabych stron oraz innych aspektów osobowości. Dzięki temu procesowi osoba zyska więcej odporności psychicznej. Coach – mentor, który ukończył szkołę trenerów, może również udzielać informacji zwrotnych i wskazówek podczas pracy z daną osobą nad stworzeniem realistycznych celów i planów działania.

Coaching osobisty Wrocław 

Praktyka ta może pomóc jednostkom uzyskać jasność co do tego, kim są, czego chcą w życiu i jak to osiągnąć. Może również zwiększyć pewność siebie, zmniejszyć poziom stresu i poprawić umiejętności komunikacyjne. Coaching jest potężnym narzędziem rozwoju osobistego i wzrostu, które zachęca do autorefleksji, eksploracji i odpowiedzialności za osiągnięcie sukcesu.

Dobry coach Wrocław – z jakich praktycznych umiejętności korzysta dyplomowany trener psychologii pozytywnej?

Certyfikowany trener psychologii pozytywnej powinien posiadać szereg kompetencji, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze usługi. Kompetencje te powinny obejmować dobre zrozumienie psychologii pozytywnej, umiejętność uważnego i skutecznego słuchania, zdolność do motywowania i zachęcania swoich klientów, zrozumienie, jak działa umysł, zdolność do empatii, dobre umiejętności komunikacyjne, doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów.

Szkolenia coachingowe Wrocław – jak zostać profesjonalnym coachem?

Szkolenia coachingowe we Wrocławiu mogą pomóc Ci zostać profesjonalnym coach-em. Kursy te zazwyczaj zapewniają przegląd podstaw coachingu. Mistrz coachingu powinien być akredytowany kursem ACC (Associate Certified Coach) przeprowadzanym przez ICF. Aby zostać coachem, można ukończyć szkołę coachów w szkole wyższej psychologii społecznej, lub studia podyplomowe – coaching – na uniwersytecie. Najważniejsze są jednak zajęcia praktyczne z zakresu coachingu i doświadczenie z pacjentami, aby oferować wysokiej jakości sesje coachingowe.

Life coaching Wrocław

Life coaching we Wrocławiu cieszy się coraz większą popularnością. Jest to świetny sposób na uzyskanie porady i wsparcia od doświadczonego i kompetentnego coacha, który może pomóc Ci osiągnąć rozwój osobisty i sukces. Life coaching Wrocław jest korzystny dla każdego, kto szuka pomocy w rozwoju osobistym lub rozwoju kariery. Może być również pomocny dla osób zmagających się z lękiem lub depresją. Dzięki odpowiedniemu life coachowi możesz znaleźć motywację i wsparcie, którego potrzebujesz, aby dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu i cieszyć się pracą zawodową, a także poradzić sobie ze skutkami wypalenia zawodowego.

Coaching biznesowy Wrocław – motywowanie na drodze do kariery zawodowej

Biznes coaching we Wrocławiu to świetny sposób na zmotywowanie się i rozpoczęcie kariery zawodowej. Został stworzony z myślą o osobach, które chcą zostać odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami lub tych, którzy potrzebują wsparcia w swoim obecnym biznesie. Trener biznesu zapewnia wskazówki, jak opracować skuteczny model biznesowy, stworzyć strategie, które doprowadzą do sukcesu, i poprawić produktywność i umiejętności pracy. Pomaga również zidentyfikować możliwości i rozwinąć umiejętności potrzebne do ich osiągnięcia. Coaching biznesowy Wrocław pomaga w pełni wykorzystać swój potencjał i znaleźć właściwy kierunek w życiu zawodowym. Na sesjach dowiesz się między innymi, jak efektywnie zarządzać swoim czasem, zasobami i finansami.

Coaching kariery Wrocław

Coaching kariery we Wrocławiu umożliwia uzyskanie pomocy w zakresie kariery i poszukiwania pracy. Coachowie kariery zapewniają wskazówki i porady dotyczące wielu aspektów – od pisania CV, poprzez umiejętności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, strategii poszukiwania pracy, nawiązywania kontaktów, do odkrywania różnych ścieżek kariery. Trener kariery może również pomóc Ci rozwinąć pewność siebie na drodze do dalszego rozwoju lub przejść do nowej branży. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu może zapewnić bezcenne spostrzeżenia i wsparcie, gdy będziesz posuwać się naprzód w swojej zawodowej podróży. Bez względu na to, czy szukasz pomocy w znalezieniu pracy, czy w rozwoju na obecnym stanowisku, coaching kariery Wrocław we Wrocławiu może być nieocenionym źródłem wsparcia i praktycznej wiedzy.

Coaching Wrocław
Coaching Wrocław
Coaching Wrocław
Coaching Wrocław
Coaching Wrocław

Co możesz w sobie wypracować?

Coaching Wrocław

Polepsz swoje relacje z zespołem i klientami

Rozpoznaj swoje umiejętności w zakresie budowania i poprawiania relacji.

Coaching Wrocław

Stań się przywódcą, za którym chcą podążać inni

Zdobądź zestaw narzędzi oraz umiejętności, które sprawią, że zespół będzie za Tobą podążał.

Coaching Wrocław

Rozwiń komunikację ze współpracownikami

Dowiedz się jak efektywnie rozmawiać oraz słuchać ludzi, aby poprawić komunikację w firmie.

Coaching Wrocław

Zwiększ potencjał sprzedaży w swojej pracy

Doskonal swoje kompetycje w zakresie sprzedaży oraz zwiększ skuteczność w osiąganiu celów.

Coaching Wrocław

Wydobądź zasoby potrzebne do budowy silnego biznesu

Nabądź zestaw zasobów, które pomogą Ci budować stabilny i lukratywny biznes.

Coaching Wrocław

Wzmocnij pewność siebie i poznaj swoje wartości

Naucz się, jak budować pewność siebie, aby wykorzystywać ją w konkretnych celach.

Coaching Wrocław

Czuj się kompletny, na zewnątrz oraz w środku

Naucz się doceniać każdy aspekt życia, przez co pozbędziesz się uczucia, "pustki" w życiu.

Coaching Wrocław

Odnajdź swoje talenty oraz umiejętności

Podczas coachingu odnajdziesz swoje talenty, które pomogą Ci w przyszłym rozwoju.

Coaching Wrocław

Zmieniaj pomysły w realny sukces

Naucz się trzymać swoich planów oraz z nich nie rezygnować, przez co Twoje pomysły zmienią się w sukces.

40% największych firm na świecie korzysta z coachingu

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

Coaching Wrocław
Coaching Wrocław

Przykładowy proces coachingowy

Każdy coaching ma wyznaczony początek, cele do spełnienia, oraz termin ich realizacji

Nikt nie chce, aby coaching ciągnął się w nieskończoność - nie o to w nim chodzi. Wychodzę z założenia, iż najbardziej efektywnym sposobem, jest z samego początku wyznaczenie naszych celów do spełnienia, oraz termin realizacji, tak aby na bieżąco można było kontrolować postępy.

Oto przykładowy proces:

01.

Przedstawienie oferty.

02.

Spotkanie zapoznawczo – kontraktowe.

03.

Zawarcie kontraktu ze zleceniodawcą/ osobą delegującą na coaching.

04.

Proces coachingowy, 8-12 sesji/spotkań coachingowych, w ramach jednego procesu coachingowego.

05.

Przeprowadzenie kwestionariusza oceny kompetencji coachowanego pracownika.

06.

Raporty – krótkich i rzeczowych, nie poruszających spraw prywatnych pracownika.

07.

Spotkanie podsumowujące proces coachingowy ze zleceniodawcą.

* Sesje odbywają się w siedzibie Jesteś OK.

Coaching Wrocław
Coaching Wrocław
Coaching Wrocław
Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.

Postaw na rozwój swojej firmy już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

Coaching Wrocław
Coaching Wrocław