Life coaching

Life Coaching
Life Coaching
Life Coaching

Coaching życiowy, personalny - czyli poukładaj w środku to, co nie jest poukładane

Podczas life coachingu skupimy się na Twoich najważniejszych tematach życiowych. Przeanalizujemy i polepszymy Twoje: życie prywatne, relacje w związku, poznanie siebie czy Twoje zasoby

Ważnym aspektem jest również znalezienie oraz ustalenie Twojej wewnętrznej drogi, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na Twoich: celach, rozwoju osobistym, wybrać swoją misję życiową, czy ustalić swoje przekonania.

Life coaching pomoże Ci ustalić i osiągnąć to, co w życiu dla Ciebie najważniejsze

Life Coaching

Zmień swoje życie już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

Life Coaching
Life Coaching

Każdy proces coachingowy jest określony w czasie, a jego efekty przyjdą szybciej, niż myślisz

Life Coaching z założenia jest szybkim i dającym długotrwałe efekty procesem. Profesjonalny coaching indywidualny prowadzony jest w taki sposób, byś już po 10 spotkaniach mógł działać samodzielnie, korzystając z efektów przebytych sesji, według uśrednionych standardów etycznych Coacha np. ICC, ICF, IC czy wg programów nauczania zatwierdzonych przez MEN.

Life Coaching

Zobacz, jak działa coaching

Jedna z Amerykańskich Szkół Coachingu „WellCoaches” za pomocą
obrazu przedstawia jak działa coaching:

Zmień swoje życie już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

Life Coaching
Life Coaching

Opinie moich zadowolonych klientów:

Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.

Nie czekaj, zmień swoje życie już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

Life Coaching
Life Coaching