Build Your Dream

Life coaching

Zajmuje #1 miejsce na liście narzędzi rozwoju osobistego

Coaching życiowy – czyli poukładaj w środku to, co nie jest poukładane

Jeśli chcesz odkryć, jak zapanować nad wokół ciebie i ułożyć kawałki swojego życia w spójny obraz, coaching życiowy pomoże Ci je skleić w jedną całość. Podczas coachingu życiowego przeanalizujemy i poprawimy takie obszary jak: życie prywatne, relacje w związku, poznanie samego siebie czy Twoje zasoby. 

Zajmiemy się również ustalaniem celów, abyś miał jasność co do działania i pewność, że pozostaniesz na właściwej ścieżce. Każda sesja jest “szyta na miarę” potrzeb, więc nie oczekuj ode mnie powtarzalności ani monotonii. Jeśli ważny dla Ciebie temat wymaga więcej niż 90 minut, nie zrezygnuję z jego omówienia.

Zrób coś dla siebie i zacznij pracować nad swoim życiem w sposób, który przyniesie ci realne efekty. Zainwestuj w siebie i naucz się samego siebie od PODSTAW, abyś mógł cieszyć się swoim życiem tak, jak tylko pragniesz.

Life coaching
drop, splash, impact-1759703.jpg

Life coaching pomoże Ci ustalić i osiągnąć to, co w życiu dla Ciebie najważniejsze

Wiesz, czasami czujesz, że tracisz kierunek w życiu? Zastanawiasz się, co tak naprawdę chcesz osiągnąć? Może masz mnóstwo pomysłów, ale brakuje Ci jasności co do tego, który naprawdę jest dla Ciebie najważniejszy?

To zupełnie normalne. Coaching życiowy może Ci pomóc w ustaleniu tych priorytetów. Razem możemy zbadać Twoje cele i marzenia, a potem opracować plan, który pozwoli Ci je osiągnąć. To nie tylko o ustalaniu celów, ale również o praktycznym wsparciu, które pozwoli Ci przekształcić te cele w rzeczywistość. Zaufaj mi, to pierwszy krok ku spełnieniu Twoich największych marzeń.

Twoje życie jest znowu Twoje!

Osiągnij spokój umysłu
Dąż do celu zamiast odkładać
Bądź pewnym siebie 
Odzyskasz Lżejszą głowę, z narzędziami przydatnymi w walce z problemem.
Miej poczucie że życie ma sens
Czerp satysfakcję z pracy
Miej poczucie że sobie radzę z problemami, że jestem asertywny(a)
Określ Swój cel zawodowy

Znaleźć właściwe miejsce pracy dla siebie 

Pracuj i działaj, bardziej efektywnie z pasją i radością, 

Zobacz ofertę life coachingu!

Pojedynczą sesja

Oczyszcz swoje życie dzięki Life Coachingowi! Oferuję 60-minutową sesję, online lub stacjonarnie, w której zidentyfikuję i rozwiążę Twoje życiowe wyzwania. Skoncentrujemy się na rozwijaniu kariery, komunikacji i zmianie nawyków życiowych. Pierwsze spotkanie musi odbyć się w ciągu 14 dni od zakupu, więc nie zwlekaj!

Cena: 300

Pakiet Pięciu sesji

Daj sobie szansę na przemianę dzięki pakietowi 5 sesji Life Coachingu! Obejmuje pięć 60-minutowych sesji, online lub stacjonarnie, zapewniających dogłębną analizę i wsparcie. Razem skoncentrujemy się na odkrywaniu potencjału, ustalaniu celów i osiąganiu trwałych zmian. Pierwsza sesja musi odbyć się w ciągu 14 dni od zakupu. Zainwestuj w swoje lepsze jutro już dziś!

Cena: 1250

Referencje

Referencje

Zacznijmy Projekt!

Scroll to Top