O Mnie

kreski
kreski

Moja misja to wskazanie Ci drogi do sukcesu

DLA CIEBIE – z doświadczenia wiem, że już podczas procesu poczujesz się pewniej i stabilniej. Odczujesz wzrost motywacji, radość oraz skuteczność, będziesz wiedzieć dokąd i po co zmierzasz. Podczas pracy ustalimy konkretne cele, do których będziemy dążyć.

Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co zawodne. Rozumiem jakie tkwią w nas mechanizmy obronne i jak ciężko je przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.

Nazwa „Jesteś OK" , ponieważ lubię i szanuję osoby mające odwagę i gotowość zmierzyć się z tym co im przeszkadza w życiu, dla lepszego siebie, satysfakcjonujących relacji, biznesów i innych.

Jestem coachem z wieloletnim doświadczceniem

Aby móc jak najefektywniej wykonywać moją pracę, cały czas rozwijam swoje kompetencje. Dzięki temu mogę pomóc Ci w wielu aspektach życia prywatnego czy też zawodowego.

Podczas wielu lat mojej kariery zdobyłam szereg wyróżnień oraz certyfikatów. Tak samo jak ważny jest dla mnie Twój rozwój, w dalszym ciągu stawiam na swój, aby efekty coachingu oraz szkoleń prowadzonych przeze mnie, były jeszcze lepsze!

kreski
kreski

Nie czekaj, ulepsz swoje życie już dziś!
Jesteś tego wart!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

kreski
kreski

Kilka faktów biznesowych o mnie

Moje życie zawodowe

W 2006 rozpoczęłam pracę w branży szkoleniowej, doceniana przez Zarząd Spółki już w 2007 zostałam Kierownikiem Działu Szkoleń w CWPE S.A. W 2010 roku otrzymałam propozycję objęcia stanowiska Prezesa Zarządu w spółce szkoleniowej inwestora Rafała Czerkawskiego.

Obecnie wykorzystuję swoje doświadczenie i umiejętności w coachingu m.in.: poprzez rozumienie celów i misji przedsiębiorstw, motywacji pracowników, konsekwencje w działaniu, a także otwartość i poufność.

kreski
kreski
choach (9)
kreski
kreski

Kariera jako coach

W trakcie swojej kariery realizowałam liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. współpraca w zakresie szkoleń z: Fortis Bank S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (EFL), Surfland S.A., MoneyWay.pl, LEGO Polska Sp. z o.o. Współpracuję również z uczelniami wyższymi jako wykładowca Coachingu.

Przeprowadziłam ponad 500 coachingów. Posiadam Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach. Jestem autorką wielu programów rozwojowych, występuję jako ekspert dla magazynów m.in.: Onet Biznes, Firmer czy LifeHacking.

Co mówię sama o sobie?

DOBRY COACH? Nie mi oceniać, czy dobry ze mnie coach, ale napiszę, że większość klientów, z którymi współpracuję osiąga swoje cele i okazują mi swoje zadowolenie, dzięki czemu czuję satysfakcję z przeprowadzanych sesji i ich efektów. Prowadzę sesje we Wrocławiu, jednakże posiadam również klientów z Krakowa, Poznania czy Warszawy, a także z zagranicy za pośrednictwem internetu.

Ciekawią mnie ludzie, ich historie, relacje z sobą samym i otoczeniem, uwielbiam nowe wyzwania. Cenię praktyczne podejście do klienta. Moje szkolenia mają formę warsztatów (dużo sensowych ćwiczeń :).

Charakteryzują mnie: szacunek do klienta (dlatego JESTEŚ OK), zorientowanie na cel, szybkie efekty, intuicyjność, przedsiębiorczość, temperament i pozytywna energia. Uwielbiam swój zawód, ponieważ w pracy wykorzystuję swoje predyspozycje, które sprawiają mi przyjemność. Obserwując wzrost satysfakcji z życia moich klientów, odczuwam głęboki sens wykonywania zawodu coacha i psychoterapeuty.

anna drabek
kreski
kreski

Co mówią o mnie moi klienci:

Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.

Zmień swoje życie zawodowe już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

kreski
kreski