O Mnie

O Mnie
O Mnie
O Mnie

Moja misja to wskazanie Ci drogi do sukcesu

DLA CIEBIE – z doświadczenia wiem, że już podczas procesu poczujesz się pewniej i stabilniej. Odczujesz wzrost motywacji, radość oraz skuteczność, będziesz wiedzieć dokąd i po co zmierzasz. Podczas pracy ustalimy konkretne cele, do których będziemy dążyć.

Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co zawodne. Rozumiem jakie tkwią w nas mechanizmy obronne i jak ciężko je przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.

Nazwa „Jesteś OK" , ponieważ lubię i szanuję osoby mające odwagę i gotowość zmierzyć się z tym co im przeszkadza w życiu, dla lepszego siebie, satysfakcjonujących relacji, biznesów i innych.

Jestem coachem z wieloletnim doświadczceniem

Aby móc jak najefektywniej wykonywać moją pracę, cały czas rozwijam swoje kompetencje. Dzięki temu mogę pomóc Ci w wielu aspektach życia prywatnego czy też zawodowego.

Podczas wielu lat mojej kariery zdobyłam szereg wyróżnień oraz certyfikatów. Tak samo jak ważny jest dla mnie Twój rozwój, w dalszym ciągu stawiam na swój, aby efekty coachingu oraz szkoleń prowadzonych przeze mnie, były jeszcze lepsze!

O Mnie
O Mnie

Nie czekaj, ulepsz swoje życie już dziś!
Jesteś tego wart!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

O Mnie
O Mnie

Kilka faktów biznesowych o mnie

Moje życie zawodowe

W 2006 rozpoczęłam pracę w branży szkoleniowej, doceniana przez Zarząd Spółki już w 2007 zostałam Kierownikiem Działu Szkoleń w CWPE S.A. W 2010 roku otrzymałam propozycję objęcia stanowiska Prezesa Zarządu w spółce szkoleniowej inwestora Rafała Czerkawskiego.

Obecnie wykorzystuję swoje doświadczenie i umiejętności w coachingu m.in.: poprzez rozumienie celów i misji przedsiębiorstw, motywacji pracowników, konsekwencje w działaniu, a także otwartość i poufność.

O Mnie
O Mnie
O Mnie
O Mnie
O Mnie
O Mnie

Kariera jako coach

W trakcie swojej kariery realizowałam liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. współpraca w zakresie szkoleń z: Fortis Bank S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (EFL), Surfland S.A., MoneyWay.pl, LEGO Polska Sp. z o.o. Współpracuję również z uczelniami wyższymi jako wykładowca Coachingu.

Przeprowadziłam ponad 500 coachingów. Posiadam Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach. Jestem autorką wielu programów rozwojowych, występuję jako ekspert dla magazynów m.in.: Onet Biznes, Firmer czy LifeHacking.

Co mówię sama o sobie?

DOBRY COACH? Nie mi oceniać, czy dobry ze mnie coach, ale napiszę, że większość klientów, z którymi współpracuję osiąga swoje cele i okazują mi swoje zadowolenie, dzięki czemu czuję satysfakcję z przeprowadzanych sesji i ich efektów. Prowadzę sesje we Wrocławiu, jednakże posiadam również klientów z Krakowa, Poznania czy Warszawy, a także z zagranicy za pośrednictwem internetu.

Ciekawią mnie ludzie, ich historie, relacje z sobą samym i otoczeniem, uwielbiam nowe wyzwania. Cenię praktyczne podejście do klienta. Moje szkolenia mają formę warsztatów (dużo sensowych ćwiczeń :).

Charakteryzują mnie: szacunek do klienta (dlatego JESTEŚ OK), zorientowanie na cel, szybkie efekty, intuicyjność, przedsiębiorczość, temperament i pozytywna energia. Uwielbiam swój zawód, ponieważ w pracy wykorzystuję swoje predyspozycje, które sprawiają mi przyjemność. Obserwując wzrost satysfakcji z życia moich klientów, odczuwam głęboki sens wykonywania zawodu coacha i psychoterapeuty.

O Mnie
O Mnie
O Mnie

Co mówią o mnie moi klienci:

Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.

Zmień swoje życie zawodowe już dziś!

Umów się na pierwszą sesję już teraz i zobacz, jak z drobną pomocą możesz odmienić swoje życie!

O Mnie
O Mnie