Cennik

Sesje indywidualne

Coaching life i kariery

Sesja - 300 zł

Wykupując z góry pakiet 10 sesji otrzymujesz 11stą sesję gratis. Zyskujesz 300,00 PLN

Cennik
Cennik

Psychoterapia par

Sesja - 300 zł

Wykupując z góry pakiet 20 sesji otrzymujesz dodatkową sesję gratis.
Zyskujesz 300,00 PLN

Psychoterapia

Sesja - 200 zł

Wykupując z góry pakiet 20 sesji otrzymujesz dodatkową sesję gratis. Zyskujesz 200,00 PLN

Coaching Biznesowy i Korporacyjny

Coaching biznesowy

Sesja - 300 zł

Indywidualny coaching związany z biznesowym rozwojem firmy. Kierowany do osób na stanowiskach menadżerskich.

Coaching korporacyjny

Sesja godzinna - Cena indywidualna

Cena jest zależna m. in. od ilości zleceń. Przy zleceniu na jedną osobę cena wynosi 300 zł brutto za godzinę.

Szkolenia

Szkolenia dla firm

Szkolenie - Cena ustalana ze zleceniodawcą

W oparciu o realne i indywidualne potrzeby klienta/zleceniodawcy opracujemy i dostosujemy odpowiedni plan szkolenia uwzględniający narzędzia i metody, które pozwolą na osiągnięcie zamierzonych celów.

Wszystko, co Państwo otrzymują jest dostosowane do Państwa przedstawionych potrzeb.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy uczestnik szkolenia, mógł wyjść ze szkolenia/warsztatów z poczuciem osiągnięcia kolejnego stopnia samorozwoju.

Cennik
Cennik
Nokia
Health and Safety Manager - NOKIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia. Polecamy Panią Annę Drabek.

Neo
Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft

Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani.

Action Heroes
Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

Pani Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie. Serdecznie polecamy ją jako profesjonalne wsparcie i fachowca w tym czym się zajmuje.

Prodefinity
Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Wykazała się ona nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą, ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

LUMEN
Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Inwestycji LUMEN

Spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Potwierdzamy iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Panek
Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud.

Szkoła Wyższa im. Jańskiego
mgr Bożena Grębowiec - Dyrektor Wydziału

W roku akademickim 2012/2013, na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Pani Anna przeprowadziła blok praktycznych ćwiczeń z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście coacha.

Cennik

Zaufali mi:

Cennik
Cennik
Cennik
Cennik
Cennik
Cennik
Cennik
Cennik