Prowadzone przez annę drabek 

Osiągnijmy twoje cele razem!

Przyjdź i ukradnij wszystkie moje ulubione i najskuteczniejsze narzędzia, struktury i praktyki, które zbudowałam jako Coach + psychoterapeuta, podczas mojej 12 letniej wędrówki.

Wyobraź sobie, że nie męczysz się już ciągle tymi samymi problemami.

Nie boisz się już, że coś z przeszłości wróci do ciebie. Nie zastanawiasz się, czy dasz radę pójść do pracy.

Wyobraź sobie, że nie przejmujesz się już tym, co masz zrobić, ile to zajmie, ile rzeczy ci się nie uda, ile błędów popełnisz na drodze. Nie wracasz już do tego co było i żyć przeszłością.

Zamiast tego, po prostu żyjesz.. Normalnie chodzisz do pracy, zarządzasz swoim czasem, efektywnie planujesz swoje postępy.

Czasami spędzasz więcej czasu wolnego niż planowałeś — i okazuje się, że robisz jeszcze większe postępy. Z kolei wszystkie wolne chwile, niezależnie od tego, jak są spędzone, są odpoczynkiem, a nie powodem do stresu.

Osiągasz swój pełny potencjał szybciej niż wszyscy, masz gotowe rozwiązania i narzędzia na borykające problemy. Masz osoby, które cię wspierają na twojej drodze i wiesz, że możesz na nich polegać.

Znalezienie głównej przyczyny wydaje się niemożliwym do zrealizowania snem?

Nie, to rzeczywistość, która na ciebie czeka! Pogubienie się w tym świecie nie oznacza wcale, że nie możesz się odnaleźć – i to bez wprowadzania skomplikowanych kroków, długoletniej terapii i zastanawiania się, czy jesteś na dobrej drodze.

My Philosophy

Dlaczego ta metoda jest inna niż wszystkie inne? 

Dzięki sesjom terapeutyczno-coachingowym odzyskasz swobodę, uwolnisz się od traum z przeszłości nauczysz się auto motywacji OD ZERA, aby poznać główną przyczynę twoich problemów i rozwiązać je raz na zawsze . 

  • Dowiesz się, jak skutecznie i w każdej chwili stosować narzędzia coachingowe, (ale to nic specjalnego?!) i pokażę ci, jak zawsze z nich korzystać, niezależnie od tego, z jakim problemem się spotykasz lub spotkają się twoi bliscy. Szybko i jasno przedstawisz problemy i zabierzesz się za ich rozwiązywanie.
  • Nie jest to zwykły coaching. Nie jest to zwykła sesja psychoterapii. Czy kiedykolwiek widziałeś sesje psychoterapeutyczno-coachingowe? Ustalanie celów, ich rozwiązywanie, znalezienie głównej przyczyny problemu od samego początku — to nawet nie jest nawet połowa.
  • Pierwszy raz daję możliwość skorzystania i skradnięcia WSZYSTKIEGO, co wiem na temat coachingu i psychoterapii. Zamiast wydawać OGROM pieniędzy i czasu, aby poznać wszystko, czego dowiesz się u mnie, założę się, że minie kilka doobrych lat (mi zajęło 12)
DOSKONAŁA
24 opinii na
Ania Niedźwiedź
Ania Niedźwiedź
2024-04-04
Praca w dobrej, przyjaznej atmosferze, merytoryczna pomoc w bezpiecznej emocjonalnie przestrzeni. Mogę z czystym sercem polecić.
Aga H
Aga H
2024-01-16
Pani Ania jest bardzo miła, pomocna i profesjonalna osobą. Pomogła mi bardzo w najgorszym okresie mojego życia, polecam wszystkim którzy próbują zrozumieć siebie, swoje decyzje i postępowanie. Dzięki terapii czuje że moje życie wraca do normy. Dziękuję za wszystko :)
Daniel
Daniel
2023-09-03
Empatia, zaangażowanie i niezwykle przyjazna atmosfera sprawiły, że bez trudu się otworzyłem, a wiedza pani Ani i umiejętnie dzielenie się nią, pomogły mi odzyskać wiarę w siebie, nauczyć się jak dbać o siebie i jak sterować życiem w zgodzie ze sobą. Jestem niezmiernie wdzięczny za każde spotkanie, a szczególnie te, na których uczyła mnie Pani jak korzystać z własnej intuicji! Nie mogę się doczekać, kiedy znów będziemy mogli sobie porozmawiać! Serdecznie polecam!
Ronnapon Meemuk
Ronnapon Meemuk
2023-08-08
Visiting Anna was truly the right decision for me. During a time when I was grappling with various thoughts and problems, she provided the assistance I needed. Her professionalism and expertise as a young psychologist, along with her well-structured approach, helped me adapt well to modern-day life challenges. I wholeheartedly recommend her services !!!
Norbicom Telekom
Norbicom Telekom
2023-07-14
Bardzo polecam, spotkania z Panią Ania😎 każda rozmowa jest bardzo wartościowa.
Ju St (Ju St)
Ju St (Ju St)
2023-07-11
Nie ma lepszej inwestycji niż spotkania z Panią Anną. 3 wspólne lata naprawiły zaniedbania,lęki i pozwoliły na nową jakość życia. Choć sama wizja zmiany jest wystarczająca,aby podjąć się współpracy z Panią Anną,ogromną zaletą jest jej ciepłe,ale profesjonalne podejście. Nie byłabym dziś dojrzałą dorosłą,gdyby nie ten czas z wyrozumiałą i wspierającą terapeutką.
sobota12yt
sobota12yt
2023-06-29
Świetne szkolenia oraz przydatne krótkie filmiki. Wszystko co robi pani Ania jest profesjonalne, spójne i pożyteczne, słucha się z zachwytem.
Antoni Cichy
Antoni Cichy
2023-06-23
Znakomite warsztaty! Dały mi bardzo dużo i inaczej spojrzałem na wiele spraw. Świetne dla przedsiębiorców, którzy mają problem ze znalezieniem odpowiedniego balansu. Naprawdę polecam!
stanisław kałuski
stanisław kałuski
2023-06-23
Kilka dni temu miałem przyjemność znaleźć się na wykładzie skierowanym dla przedsiębiorców, który prowadziła Ania. Tematem prelekcji było zarządzanie czasem i energią w taki sposób aby czerpać zadowolenie z pracy zawodowej oraz życia. Ciekawy i konkretny materiał. Polecam 😍

Dla kogo są sesje terapeutyczno coachingowe?

Czy to napewno zadziała dla mnie? 

Chcesz nie męczyć się już z tymi samymi problemami

Chcesz osiągnąć pełny potencjał i efektywnie zarządzać czasem

Zastanawiasz się, jak odnaleźć główną przyczynę swoich problemów

Czy wiesz, że życie bez stresu i większe postępy są możliwe

Zdobądź odpoczynek zamiast ciągłego męczenia się z wyzwaniami.

Pragniesz zmiany, ale brakuje Ci motywacji?

Boisz się, że wracające traumy z przeszłości staną na Twojej drodze?

Pragniesz pewności siebie w relacjach z innymi?

Chcesz budować asertywność i skutecznie komunikować się.

Masz dosyć ciągłego wydawania pieniędzy na coś, co nie daje rezultatów?

Marzysz o realizacji swoich celów, ale brakuje Ci samodyscypliny?

Nie wierzysz, że zmiana jest możliwa?

Sesje terapeutyczno coachingowe 

Mój system który odkryłam po 12 latach pracy jako coach i psychoterapeuta. Poświęciłam ponad 70.000  godzin pracy z ludźmi aby wypracować ten system. Zobacz więcej i przekonaj się czy to jest dla ciebie!