Welcome

Transformacyjna terapia par dla trwałych związków

Wzmacnianie życia poprzez spersonalizowane sesje terapeutyczne

Oferuję dostosowane do indywidualnych potrzeb sesje terapeutyczne, których celem jest pielęgnowanie relacji i dobre samopoczucie emocjonalne w komfortowym otoczeniu.

Psychoterapia dla par

Czyli droga do szczęśliwszego związku

Jeśli czujesz, że twój związek zmierza w złym kierunku i szukasz rozwiązania, JAK to zrobić, według moich klientów i mojej najlepszej rady jest terapia par. Pomaga ona poprzez dogłębne zrozumienie siebie i partnera, wypracowanie odpowiednich kompromisów, uzyskanie jasności co do potrzeb partnera i znalezienie drogi do porozumienia. Jeśli tego potrzebujesz, to najlepsze miejsce dla ciebie.

Nie jest to terapia która trwa wiecznie

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

Masz trudności w radzeniu sobie z emocjami i ich wyrażaniem.
Czujesz obniżenie nastroju, poczucia bezsilności przez partnera. 
Zmagasz się z niską samooceną w związku. 
Nie rozmawiasz z partnerem o obowiązkach, czujesz się z tym źle. 
Stoczyłaś się z egoizmem i skupieniem jedynie na własnych potrzebach
Jedno z was, zmaga się z zapracowaniem i brakiem czasu, przez co wasz związek cierpi
Twój partner ma nałogi i tracisz nadzieję na powrót do normalności.
Czujesz że w Twoim związku występują kłamstwa i manipulacją
Narodziło albo ma narodzić ci się dziecko i czujesz ogromny stres
W twoim związku pojawiła się zdrada
Przechodzisz kryzys rodzinny lub relacyjny 
Przechodzisz trudności związanych z sytuacją rozwodową

Zobacz Najlepszy Program dla par

Odbudujmy Waszą relację! Pomogę Wam ożywić związek i czerpać z niego to, co najlepsze. Skupimy się na rozwiązaniu Waszych problemów.

Pojedynczą sesja

Zapewnij swojemu związkowi nowy początek. Terapia dla par to klucz do rozwiązania problemów i budowania silniejszych więzi. Podczas jednej sesji skupimy się na dogłębnym zrozumieniu waszych potrzeb i oczekiwań, wypracowaniu konkretnych kroków dla lepszej komunikacji i porozumienia, oraz rozwoju umiejętności budowania wspólnej drogi do szczęśliwej przyszłości. Czas rozpocząć nowy etap w Waszym związku!

Cena: 300

Pakiet 3 sesji

Wzmocnijcie swoją relację. Nasz pakiet 3 sesji terapii dla par to kompleksowe wsparcie w odbudowie związku. Razem wypracujemy spersonalizowany plan działania, poprawimy komunikację i otrzymacie narzędzia do utrzymania pozytywnych zmian. Dajcie swojej relacji szansę na odnowę już teraz!

Cena: 790

Pakiet 5 sesji

Zainwestuj w Waszą przyszłość razem. Nasz pakiet 5 sesji terapii dla par to kompleksowe wsparcie w odbudowie i wzmacnianiu Waszego związku. Podczas tych spotkań zanurzymy się w analizie waszych relacji i indywidualnych potrzeb, opracujemy spersonalizowany plan działania dla długotrwałych zmian, będziemy pracować nad budowaniem silniejszej więzi i komunikacją, oraz otrzymacie narzędzia i wsparcie potrzebne do utrzymania pozytywnych zmian w Waszym życiu. Dajcie swojej relacji szansę na odnowę i wzrost. Zaczynajmy już dziś!

Cena: 1250

Referencje

Wiesz o tym?

Często jest tak, że jeden z partnerów nie widzi problemu i z różnych powodów nie chce podjąć pracy nad poprawą relacji.  W takiej sytuacji, warto pamiętać, że zmiana wprowadzona po jednej stronie, zawsze pociąga zmianę po drugiej.

Scroll to Top